ما کی هستیم؟

ما کی هستیم؟

طراحی گرافیک

با توجه به رشد روز افزون کسب و کار ها و رقابت نزدیک واحد های تجاری و شرکت ها با هم ، بر آن شدیم که قدمی در راه رفاه حال شما عزیزان برداریم.کسی نمیتونه منکر این بشه که تو این دهه تبلیغات جایی در بین کسبه و فعالان مالی و اقتصادی نداشته باشه.همه خوب میدونیم که به عنوان مثال :یک شرکت تجاری یا یک فروشگاه بزرگ زمانی به چشم میاد که تبلیغات موثری داشته باشه.

حالا این تبلیغات میتونه شامل : لوگو ، چنلیوم ، ست اداری ، سایت ، فعالیت در شبکه های اجتماعی و …. باشه.گروه آرش گرافیک با درک و تسلط بر این موضوع بر آن شدن که با یک تیم حرفه ای ، سایت آرش گرافیک رو راه اندازی و یجورایی راه تبلیغات حرفه ای و هموار رو برای شما سروران عزیز به وجود بیارن.

تجاربی که من و دوستانم در حوزه گرافیک کسب کردیم تا حدود زیادی قدرت اعمال ایده های خاص رو توی فکرمون قوت بخشیده.یعنی آرش گرافیک یه جورایی پره از ایده های ناب و نو .

پس معطل نکنید و طرح خودتون رو با ایده های ناب ما پی ریزی کنید

چرا ما ؟

مهارت

ما با تشکیل گروهی حرفه ای و متخصص با قدرت میتونیم تمامی نیاز تبلیغاتی شما مشتریان عزیز رو بدون کوچکترین سهل انگاری و کاملا حرفه ای و اصولی به انجام برسونیم و شکر خدا تا به حال این گفته رو با نمونه کارهای موفقمون تونستیم اثبات کنیم

سابقه

تسلط بر بازار و شناخت امور اجرایی در طراحی طی ۸ الی ۱۰ سال سابقه ما رو تو گام برداشتن در مسیر اهدافمون یاری و پر قدرت تر توی این عرصه میکنه.

ایده

بدون داشتن ایده اگر حتی جایی در بین طراحان داشته باشید مطمئن باشید اون ته جدولشونه.ایده ها قدرت مانور ی طراح رو میسازه.حس نوآوری و خلق ایده های ناب خیلی کم توی افراد پیش میاد.تیم ما با راهکارهایی کاملا به روز و خلاقانه راه رو برای ارائه طرح هایی نو هموار کردن.

آخرین مقالات آموزشی

تعریف لوگو و انواع آن
درآمد طراحان گرافیک
سیستم های رنگی
طراح حرفه ای
فتوشاپ چیست؟
سئو چیست؟

آخرین ویدئوهای آموزشی

آرش گرافیک را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

خدمات ما

سفارش طراحی

شما میتونید تمامی سفارشات طراحی تبلیغاتی خودتون رو اینجا ثبت کنید …

مطالب آموزشی

اینجا کلی مطلب آموزشی در مورد کامپیوتر هست که میتونید مطالعه کنید و کلی چیزای جدید یاد بگیرید.

error: شرمنده کاربر گرامی .... کپی برداری ممنوع...!