تیم آرش گرافیک

تیم آرش گرافیک اصلا چرا شکل گرفت و چگونه فکر طراحی سایت به ذهن من خطور کرد؟ با توجه به رشد روز افزون کسب‌وکارها و رقابت نزدیک واحدهای تجاری و شرکت‌ها با‌هم، برآن شدیم که قدمی در راه رفاه حال شما عزیزان برداریم و تیم  طراحی آنلاین آرش گرافیک رو راه انداختیم. وبسایت طراحی آنلاین آرش گرافیک با گذشت تقریبا ۴ سال از عمر خود توانسته است رضایت مشتری و کسب‌و‌کارهای بی‌شماری را بدست آورد که همین جای شکر دارد.

آرش گرافیک ( ارائه کلیه خدمات طراحی آنلاین )

وبسایت طراحی آنلاین آرش گرافیک

کسی نمی‌تواند منکر این شود که تبلیغات در عصر حاضر در بین کسبه، ادارات دولتی و خصوصی، بازاریان و شرکت‌های خصوصی و نیمه خصوصی جایی نداشته باشد. همه ما خوب می‌دانیم که یک شرکت تجاری یا فروشگاه بزرگ زمانی به چشم می‌آید که تبلیغات موثری در پلن پیشرفت خود داشته باشد. حال این تبلیغات می‌تواند شامل: طراحی لوگو، طراحی پوستر، طراحی ست اداری، طراحی سایت، مدیریت پیج اینستاگرام و فعالیت در شبکه های اجتماعی باشد.

تیم ما با درک و تسلط بر این موضوع تصمیم گرفت که یک گروه حرفه‌ای از جوان‌های متخصص، منظم و حرفه‌ای را دور هم جمع و وبسایت طراحی آنلاین آرش گرافیک را راه‌اندازی کند. تجاربی که من و دوستانم در حوزه طراحی گرافیک و دیجیتال مارکتینگ کسب کردیم تا حدود زیادی قدرت اعمال ایده‌های ناب را در ذهنمان قوت بخشیده است، این یعنی تیم جوان و متخصص ما پر است از خلق ایده و انرژی

پروژه‌های آرش گرافیک

۰
خدمات طراحی گرافیک
۰
طراحی لوگو
۰
طراحی وبسایت
۰
مدیریت اینستاگرام
۰
سئو و بهینه سازی

اعضای تیم

آرش فرشاد موسس آرش گرافیک

آرش فرشاد

گرافیست (مدیر سایت)

تقریبا ۴ سالی می‌شه که وبسایت آرش گرافیک کارش رو آغاز کرده، کلا هدفم از ایجاد این سایت، طراحی آنلاین و غیرحضوری بود که با گذشت زمان موارد آموزشی هم وارد مسیرم شد. صادقانه بخوام بگم سواد گرافیکی در بازار طراحان ایران خیلی خیلی کم و ناچیزه و برای همین امر بیشتر تو پیج و بلاگ سایت این موارد رو براتون بازگو می‌کنم. البته اینم بگم که با گذشت این ۴ سال تونستم تیم قوی کنار خودم داشته باشم و حیطه کاریم رو گسترش بدم. در حال حاضر تیم ما توان انجام کلیه امور فروش و بازاریابی دیجیتال و اینترنتی رو داره. تیم اصلی ما متشکل از ۴ نفره و باقی بچه‌ها کارها رو بصورت دورکاری انجام میدن.

مصطفی جعفر کلهر

مصطفی کلهر

کارشناس سئو

رضا مال امیر

رضا مال امیر

ادمین اینستاگرام

مسعود توفیقی

مسعود توفیقی

تدوینگر

احمدرضا یزدیان

احمدرضا یزدیان

گرافیست

محمدحسین رحمتی

محمد رحمتی

گرافیست

مهارت تیم

طراحی گرافیک ۹۰%
طراحی سایت ۷۵%
طراحی حرفه ای لوگو ۸۰%
سئو و پشتیبانی سایت ۸۰%
مدیریت پیج اینستاگرام ۹۵%
برندسازی ۶۵%

تماس با ما

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.