تیم آرش گرافیک

با توجه به رشد روز افزون کسب‌وکارها و رقابت نزدیک واحدهای تجاری و شرکت‌ها با‌هم، برآن شدیم که قدمی در راه رفاه حال شما عزیزان برداریم و تیم  طراحی آنلاین آرش گرافیک رو راه انداختیم.

تیم ما

وبسایت طراحی آنلاین آرش گرافیک

کسی نمی‌تونه منکر این بشه که در این دهه تبلیغات جایی در بین کسبه، ادارات دولتی و خصوصی، بازاریان، شرکت‌های خصوصی و… نداشته باشه. همه خوب می‌دونیم که یک شرکت تجاری یا فروشگاه بزرگ، زمانی به چشم میاد که تبلیغات موثری داشته باشه. حالا این تبلیغات می‌تونه شامل: طراحی لوگو ، طراحی پوستر ، طراحی ست اداری ، طراحی سایت ، مدیریت پیج اینستاگرام ، فعالیت در شبکه های اجتماعی و… باشه

تیم ما با درک و تسلط بر این موضوع تصمیم گرفت که یک گروه حرفه‌ای از جوونای متخصص رو دور هم جمع و سایت طراحی آنلاین آرش گرافیک رو راه‌اندازی کنه. می‌خوایم که یجورایی راه تبلیغات حرفه‌ای و هموار رو برای شما سروران عزیز به‌وجود بیاریم. تجاربی که من و دوستانم در حوزه گرافیک و دیجیتال مارکتینگ کسب کردیم تا حدود زیادی قدرت اعمال ایده‌های خاص رو توی ذهنمون قوت بخشیده. یعنی تیم ما یه جورایی پره از ایده‌های ناب و نو هستش.

افتخارات ما (پروژه ها)

۰
خدمات طراحی گرافیک
۰
طراحی لوگو
۰
طراحی وبسایت
۰
مدیریت اینستاگرام
۰
سئو و بهینه سازی

اعضای تیم

آرش فرشاد

آرش فرشاد

گرافیست (مدیر سایت)

تقریبا ۴ سالی می‌شه که وبسایت آرش گرافیک کارش رو آغاز کرده، کلا هدفم از ایجاد این وبسایت طراحی آنلاین و غیرحضوری بود که با گذشت زمان موارد آموزشی هم وارد مسیرم شد. صادقانه بخوام بگم سواد گرافیکی در بازار طراحان ایران خیلی خیلی کم و ناچیزه و برای همین امر بیشتر تو پیج و بلاگ سایت این موارد رو براتون بازگو می‌کنم.

البته اینم بگم که با گذشت این ۴ سال تونستم تیم قوی کنار خودم داشته باشم و حیطه کاریم رو گسترش بدم. در حال حاضر تیم ما توان انجام کلیه امور فروش و بازاریابی دیجیتال و اینترنتی رو داره. تیم اصلی ما متشکل از ۴ نفره و باقی بچه‌ها کارها رو بصورت دورکاری انجام میدن.

مصطفی جعفر کلهر

مصطفی کلهر

کارشناس سئو

رضا مال امیر

رضا مال امیر

ادمین اینستاگرام

احمدرضا یزدیان

احمدرضا یزدیان

گرافیست

محمدحسین رحمتی

محمد رحمتی

گرافیست

مهارت تیم

طراحی گرافیک ۹۰%
طراحی سایت ۷۵%
طراحی حرفه ای لوگو ۸۰%
سئو و پشتیبانی سایت ۸۰%
مدیریت پیج اینستاگرام ۹۵%
برندسازی ۶۵%

تماس با ما

جدیدترین مقالات

وبسایت طراحی آنلاین آرش گرافیک
ارسال