سفارش طراحی آنلاین

شما مشتریان عزیز می‌توانید کلیه سفارشات طراحی گرافیک خود را به دست کارشناسان متخصص ما بسپارید.

خدمات طراحی آنلاین

(انجام کلیه خدمات طراحی گرافیک و تبلیغات بصورت آنلاین و غیرحضوری)

سفارش طراحی

چگونه سفارش طراحی بدهم؟

ابتدا از طریق پل های ارتباطی واتس اپ و یا تماس تلفنی با شماره موجود در سایت آرش گرافیک سفارش طراحی آنلاین خود را ثبت کنید و توضیحات کامل خود را در باب سفارش بدهید.
پس از آن همکاران ما بر اساس بریف (یادداشت کاملی از سوالات مربوط به پروژه شما برای ایجاد بهترین خروجی) ارسالی سفارش طراحی شما زمان تحویل کار را اعلام می کنند. سپس شما ۵۰% مبلغ یا کل مبلغ را بر اساس میزان هزینه اعلامی طراحی خود از طریق شماره کارت ارسالی بنام آرش فرشاد واریز کرده و فیش واریزی آن را برای ما در واتس اپ یا تلگرام ارسال می کنید.
بعد از تایید فیش واریز، کارتان استارت خورده و به مرحله طراحی میرود. پس از تایید کار نهایی باقی مبلغ را واریز کرده و فایل نهایی با کیفیت Png و Jpg را دریافت می کنید. زمان تحویل کار بر اساس روزکاری می باشد که صرفا جمعه و پنج شنبه شامل آن نمی شود.
یک گوشی در دست و در صفحه متن PSD Graphic
یک گرافیست در حال اسکچ زدن

شرایط سفارش طراحی گرافیک

تعداد ویرایش هر طرح بصورت جزئی: تغییر رنگ، مکان و… امکان پذیر است ولی بصورت کلی شامل هزینه می شود. هر طراحی که در عرض ۱۰ دقیقه کار شما را انجام داده و درخواست هزینه بالا می کند، گرانفروش نیست. فقط دارد هزینه ۱۰ سال تمرین و تکرار خود را که در عرض ۱۰ دقیقه برایتان پیاده کرده است می گیرد.
کنسلی کار، رضایت نداشتن مشتری (البته اگر عقلانی نباشد) شامل هزینه می شود و معمولا ۵۰% مبلغ برای جبران زمان گذاشته شده دریافت میگردد. پس تا جایی که امکان دارد از نیاز به طراحی خود مطمئن شده و سپس سفارش دهید. اگر از طرح خود رضایت نداشتید(یعنی با دلایل منطقی نه صرفا دلایل بی اساس) ۲۵% از مبلغ دریافتی ابتدای کار جهت جبران زمان گرفته شده برداشت شده و ۲۵% باقی مبلغ بیعانه به شما بازگشت داده می شود.
در قسمت هایلایت ها می توانید هایلایت رضایت مشتری را چک کنید. در آخر امیدواریم بتوانیم مانند همیشه برای خدمت به شما مردم عزیز بهتر از دیروز عمل کنیم.

نقطه قوت تیم آرش گرافیک کجاست؟

تیم آرش گرافیک حدودا ۷ سال است که فعالیت خود را آغاز نموده و با چالش های بسیاری در امور طراحی روبرو شده است و کاملا با سلایق های مختلف آشنا می باشد.
تا جایی که خاطرمان است خیلی خیلی کم (یعنی در سال یک الی دو نفر) افرادی وجود داشتند که از طراحی ها ناراضی بودند البته با دلایل خیلی غیر منطقی. پس با خیال راحت سفارش طراحی گرافیک خود را به ما بدهید.
هر متخصصی فقط و فقط می تواند با نمونه کارهای خود میزان مهارتش را نشان دهد. نمونه کارهای متعدد ما در پیجمان موجود است که می توانید بر اساس آنها میزان مهارت ما و هم تیمی هایمان را بسنجید. صرفا این نمونه کارها را برای همین امر در پیج قرار دادیم.
در قسمت هایلایت ها می توانید هایلایت رضایت مشتری را چک کنید. در آخر امیدواریم بتوانیم مانند همیشه برای خدمت به شما مردم عزیز بهتر از دیروز عمل کنیم.
یک تیم بیزینسی در کنار هم بصورت وکتور

تعهدات ما

با سفارش طراحی در وبسایت طراحی آنلاین آرش گرافیک می توانید کاملا توسط واتس اپ یا تلگرام در جریان اجرای پروژه خود قرار بگیرید و از کلیه امور کار با خبر باشید.

طراحی تخصصی امورات گرافیکی

اهمیت رضایت مشتری

تحویل به موقع کار 

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.