طراحی بنر تبلیغاتی

طراحی بنر تبلیغاتی با جدیدترین و بروزترین سبک‌های طراحی بنر توسط تیم دیجیتال مارکتینگ آرش گرافیک با مناسب‌ترین قیمت انجام می‌شود. بنرهای تبلیغاتی در اصل دارای دو مدل بنرهای دیجیتال و محیطی می‌باشند که طراحی هر کدام تنظیمات خاصی را در زمان ایجاد آن طلب می‌کند. به عنوان مثال: برای طراحی بنر سایت می‌بایست سیستم مود رنگی را روی RGB و برای بنر تابلو هشتی باید آن را بر روی سیستم رنگی ۴ تایی CMYK قرار بدهیم.

طراحی بنر

تقریبا از سال ۱۳۸۷ که فضای وب و سایت‌های ایرانی گسترده‌تر شد و همینطور در سایت‌های خارجی و فرامرزی استفاده از بنرها گسترش یافته بود، استفاده از این مهم در سایت‌های فارسی نیز حس شد. بطوریکه الان تولید محتوا فقط به نوشتن و تایپ و عکس ختم نمی‌شود و بلکه فضای مدیای ثابت و متحرک بشدت حکم‌فرما شده است. طراحی بنر ثابت و متحرک نیازمند تخصص‌هایی مثل فتوشاپ و افترافکت است که بتوان توسط آنها بهترین خروجی‌ها را دریافت کرد.

طراحی بنر حرفه ای

بنرها از بهترین مدیاهای حال حاضر برای انتقال پیام و مفاهیم در فضای وب می‌باشند و قالبا به دو شکل ثابت و متحرک دیزاین و ارائه می‌شوند. تیم طراحی آرش گرافیک در زمینه طراحی بنر تبلیغاتی مهارت بسیار و سابقه زیادی دارد که می‌تواند برای شما بهترین‌ها را دیزاین کند.

طراحی بنر تبلیغاتی بصورت تخصصی

سفارش و تعرفه طراحی بنر تبلیغاتی

تیم آرش گرافیک می‌تواند برای برند شما حس حرفه‌ای بودن را به ارمغان بیاورد. فقط کافیست به ما اعتماد کنید.
توسط شماره درج شده در سایت یا واتس‌اپ جهت سفارش اقدام کنید.

بنر تبلیغاتی

بهتر است ابتدا برای شما درک قابل توجهی از بنر رو بازگو کنیم و تعریف خلاصه‌واری از آن داشته باشیم. ببینید بنر یا Banner یکی از اقلام تبلیغات محیطی بوده است که به فضای وب هم راه پیدا کرده. اگر خاطرتان باشد تا چند سال پیش برای تبریک و تسلیت‌ها از پارچه و خطاطی بهره می‌بردند، ولی امروزه بنرها جایگزین این روش تولید و انتقال پیام شده‌اند.

انواع بنر

در اصل بخواهیم تقسیم‌بندی دقیقی در باب بنرها داشته باشیم باید بازگو کنیم که بنرها به دو مورد تقسیم‌بندی می‌شوند. بنرهای دیجیتال و بنرهای محیطی، حال این دو چه تفاوتی با هم دارند و تعاریف هر کدام چیست؟

تصویر یک بنر محیطی که با پانچ متصل شده است

بنر محیطی

جنس آن از الیاف، کاغذ، پارچه یا برزنت می‌باشد که بصورت چسبی یا پانچ در چهارگوش آن در معابر عمومی یا خصوصی نصب و برای انتقال پیام مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نکات مهم در طراحی بنر محیطی

نکاتی که باید رعایت کرد تا بهترین خروجی برای شما در چاپ حاصل شود:

 

  • سعی کنید تا جای ممکن از نرم‌افزارهای وکتور مثل کورل دراو یا ایلوستریتور برای طراحی بنر محیطی بهره ببرید، دلیل آن هم این است که گاها بنرها در مقیاس‌های بسیار بزرگی چاپ می‌شوند و همین امر سبب می‌شود که طرح وکتور یا عکس خود را بزرگ کنید. این بزرگ کردن باعث ایجاد پیکسل پیکسل شدن طرح ‌شود. نرم‌افزارهای فتوشاپ و فتوپاینت پیکسلی هستند و بهتر است از آنها استفاده نشود.
  • مود رنگی یا Color Mode سند ایجادی خود را بر روی چهار رنگ یا CMYK قرار دهید.
  • رزولوشن طراحی خود را بر روی ۳۰۰ ppi قرار بدید.
  • رنگ‌های المان‌ها در طراحی خود را بر اساس درصدهای رنگی برای C و M و Y و K بدهید تا درصد خیلی کمی تفاوت رنگ در طراحی و چاپ حس شود.
طراحی بنر دیجیتال چیست؟

بنر دیجیتال

به کلیه گرافیک‌هایی که در قالب یک فایل مربعی عموما یا مستطیلی در فضای وب مانند سایت‌ها یا سوشال مدیا می‌بینید بنر دیجیتال گفته می‌شود.

انواع بنر دیجیتال

بنر ثابت

کلیه بنرهایی که در فضای وب وجود دارند با این خاصیت که هیچ‌گونه انیمیت یا حرکتی در آن‌ها وجود ندارد را بنر ثابت می‌گویند. این بنرها قاعدتا با پسوند‌های JPG و PNG مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بنر متحرک

به بنرهایی که در آن‌ها حرکت و اکت و تحرک وجود دارد و قاعدتا یک پیام را در ۱ الی ۳ ثانیه می‌رسانند بنر متحرک می‌گویند. اغلب این بنرها با پسوند gif دیزاین و خروجی گرفته می‌شوند.

نکات مهم در طراحی بنر سایت و شبکه های اجتماعی

شما با رعایت این نکات در طراحی بنر می‌توانید خروجی‌های با کیفیتی دریافت کنید و کارتان را حرفه‌ای‌تر جلوه دهید.

 

  • برای طراحی بنر سایت و شبکه‌های اجتماعی اصلا نیازی به طراحی توسط نرم‌افزارهای وکتور مانند کورل‌دراو نیست، می‌توانید طراحی بنر خود را در فتوشاپ و کورل فتوپاینت نیز انجام دهید.
  • رزولوشن سند خود را بر روی ۷۲ PPI تنظیم کنید.
  • مود رنگی سند خود را بر روی RGB قرار دهید.
  • از آیکون‌ها بصورت Shape‌های دانلود شده استفاده کنید تا بهترین کیفیت را دارا باشند.

امیدواریم تا به اینجای کار با انواع بنر آشنا شده باشید و این مطلب برای شما مفید بوده باشد. جهت سفارش طراحی بنر خود می‌توانید با متخصصین آرش گرافیک در ارتباط باشید. همینطور می‌توانید از طریق اینستاگرام هم با ما در ارتباط باشید.

با ما در تماس باشید

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.