طراحی پوستر

طراحی پوستر به صاحبان کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک کمک می‌کند که محصولات و یا خدمات خود را در معرض دید عمومی قرار دهند و از رقبای خود پیشی بگیرند. امروزه انجام تبلیغات موثر یکی از مهم‌ترین رازهای موفقیت است. امروزه تمام کسب‌وکارها برای پیشرفت نیاز به انجام تبلیغات دارند. یکی از مهم‌ترین ابزارهای تبلیغاتی پوسترها می‌باشند. این قلم تبلیغاتی برای هر کسب‌و‌کاری که پا به عرصه رقابت گذاشته است حیاتی می‌باشد. بهتر است دیزاین آن را به هر کسی ندهید و افراد متخصص را برای این مهم بیابید.

قبل از ثبت سفارش دیزاین پوستر بخوانید.

طراحی پوستر در صورتی که هوشمندانه انجام شود می‌تواند در جذب مخاطب و مشتری بسیار تاثیرگذار باشد. از طرف دیگر باید به این نکته توجه داشت که اگر در طراحی‌پوستر برخی نکات مهم مورد توجه قرار نگیرد می‌تواند نتیجه عکس داشته باشد. باتوجه به همین موضوع تصمیم گرفتیم در اینجا در مورد نکات مهمی که باید هنگام سفارش طراحی پوستر مدنظر قرار داد و فاکتورهای موثر در قیمت طراحی پوستر صحبت کنیم. با آرش گرافیک همراه باشید تا ادامه مطلب را بازگو کنیم.

ویژگی‌های پوسترهای تبلیغاتی حرفه ‌ای

یکی از سوالات رایجی که مشتریان از تیم آرش گرافیک می‌پرسند این است که یک طراحی پوستر تبلیغاتی خوب باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد. در ادامه به برخی از مهم‌ترین ویژگی‌ های یک پوستر حرفه ‌ای اشاره می‌کنیم:

  • جذاب باشد و بتواند مخاطب هدف را حداقل به مدت ۱۵ ثانیه با خود درگیر کند و قابلیت این را داشته باشد که هر رهگذری را درگیر خود کند.
  • کاملا شفاف باشد، پوسترهایی که حاوی پیام گنگ هستند از اثرگذاری لازم برخوردار نیستند، بهتر است که کاملا قابل فهم باشند.
  • حاوی ترکیبی از کلمات و تصاویر مرتبط با کسب‌وکار یا محصول باشد.
  • پوسترها باید بتوانند بیننده را به خواندن محتوای نوشتاری ترغیب کنند.
  • تم رنگی پوسترها با تصاویر همخوانی داشته باشد.
  • پوسترها باید تا جای ممکن متقاعدکننده باشند.
سفارش طراحی پوستر های متفاوت

تعرفه طراحی پوستر

ما در امر طراحی پوستر متخصص هستیم و این نه‌تنها با نمونه‌کارهای ما قابل اثبات است بلکه مشتریانی که سال‌هاست با ما همکاری می‌کنند نیز بر این حرف ما صحه می‌گذارند. ما قیمت طراحی پوستر را برای شما به دو پلن تقسیم کردیم که فکر قشر کسبه ضعیف جامعه نیز باشیم. البته به شما این اطمینان را می‌دهیم که هر دو پلن بصورت حرفه‌ای کار می‌شوند منتهی روی پلن تخصصی تایم بیشتری گذاشته و خلاقیت بیشتری خرج می‌شود.

نکات مهم هنگام سفارش طراحی پوستر

نکات مهم هنگام سفارش طراحی پوستر

بیشتر افرادی که نیاز به پوسترها دارند به درستی نمی‌دانند که باید چه مواردی را هنگام سفارش مورد توجه قرار دهند. برخی از نکاتی که باید مدنظر قرار داده شود عبارتند از:

موضوع

یکی از موارد مهمی که باید در طراحی پوستر به آن توجه شود موضوع پوسترهاست. طراحی پوستر تبلیغاتی تجاری قطعا تفاوت زیادی با پوستر خبری خواهد داشت.قبل از سفارش دیزاین شما باید مشخص کنید که پوسترتان شما در کدام دسته از فعالیت‌ها قرار می‌گیرد و در مورد آن با طراح پوستر صحبت کنید.

متن

پوسترها نباید شامل مطلب زیادی باشند. اگر تمام قسمت‌های پوسترتان با نوشته پر شود اثربخشی لازم را نخواهد داشت. بنابراین متن پوسترتان را با دقت انتخاب کنید. در عین‌حال که شامل مطالب کلیدی است نباید بیش از اندازه طولانی باشد، در غیر این صورت چشم بیننده خسته می‌شود و پوسترتان برای او جذاب نخواهد بود.

دیزاینر حرفه‌ای

همان‌طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم طراحی‌پوستر جذاب و تاثیرگذار یکی از عوامل مهم در موفقیت کمپین‌های تبلیغاتی است. اما این تنها در صورتی امکان‌پذیر است که پوسترها توسط طراح حرفه‌ای دیزاین شوند. یک دیزاینر نه‌تنها باید آشنا به اصول تبلیغات باشد بلکه باید با روانشناسی رنگ‌ها نیز آشنایی داشته باشد.

متاسفانه برخی از افراد با هدف صرفه‌جویی در هزینه‌های خود به سراغ افراد یا شرکت‌هایی می‌روند که طراحی پوستر ارزان انجام می‌دهند. اما در اغلب موارد نتیجه نهایی اصلا مطلوب نیست و پوسترهای دیزاین شده به هیچ عنوان نمی‌توانند به معرفی و برندینگ بیزنستان کمک کنند. به همین علت انتخاب یک تیم قوی برای طراحی‌پوستر بسیار حائز اهمیت است. 

زمان تحویل

شما باید زمان تحویل گرفتن پوسترتان را مشخص کنید و این موضوع را با طراح درمیان بگذارید. در غیر این صورت ممکن است که پوسترتان در زمان مورد نظر شما آماده نشود و برای روزی که شما به آن نیاز دارید به دستتان نرسد و برای کسب‌و‌کارتان مشکل‌ساز شود.

طراحی پوستر آنلاین چیست؟

طراحی پوستر آنلاین چه کاربردی دارد؟

طراحی آنلاین پوستر به روشی از دیزاین گفته می‌شود که نیاز به مراجعه حضوری مشتری جهت ثبت سفارش نیست. بلکه دیزاین به صورت غیرحضوری و اینترنتی انجام می‌شود. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های طراحی پوستر آنلاین این است که شما می‌توانید از هرکجای ایران، پوسترتان را توسط طراحان حرفه‌ای سفارش دهید و خروجی را تحویل بگیرید.

آرش گرافیک با توجه به رشد روزافزون کسب‌وکارها و نیاز به طراحی پوستر حرفه ‌ای در سریع‌ترین زمان ممکن،  خدمات آنلاین را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. دیزاین توسط مجموعه‌ای از طراحان حرفه‌ای انجام می‌شود که سابقه طولانی در حوزه تبلیغات دارند و در این حوزه دارای تخصص هستند.

قیمت طراحی پوستر

قیمت طراحی پوستر به فاکتورهای زیادی بستگی دارد و نمی‌توان مبلغ مشخص و ثابتی را برای آن در نظر گرفت. اما ما در آرش گرافیک جهت شفاف‌سازی هزینه‌ها، دو نوع طراحی پوستر اقتصادی و تخصصی را در نظر گرفته‌ایم. در صورتی که جزو کسب‌و‌کارهای نوپا هستید می‌توانید از خدمات دیزاین پوسترهای آنلاین اقتصادی بهره‌مند شوید. البته ما به شما قول می‌دهیم دیزاین‌پوستر اقتصادی و تخصصی هر دو دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و شما از نتیجه راضی خواهید بود. پوسترها معمولا بر اساس چندین فاکتور تخصصی قیمت‌گذاری می‌شوند که از بین این فاکتورها می‌توانیم: تصویرسازی و عکاسی را نام ببریم. 

نرم افزار آنلاین طراحی پوستر

در سال‌های اخیر تعداد زیادی نرم افزار برای دیزاین‌پوستر به صورت آنلاین در دسترس عموم قرار گرفته است. هر چند شما می‌توانید با استفاده از این نرم‌افزارها پوستردیزاین کنید اما باید بدانید که هیچ کدام از این پوسترها حرفه‌ای نیستند و دقیقا مطابق با نیاز شما نخواهند بود.

زمانی که شما طراحی پوستر تبلیغاتی خود را به یک تیم حرفه‌ای می‌سپارید آن‌ها سعی می‌کنند که پیام شما را با یک روش منحصر به فرد به مشتریان انتقال دهند. در راستای رسیدن به این هدف موارد مهمی مانند رنگ، نوع قلم، تصاویر گرافیکی و… را در نظر می‌گیرند. به همین دلیل استفاده از نرم افزار آنلاین طراحی پوستر توصیه نمی‌شود. هرگز فراموش نکنید که شما باید یا به درستی تبلیغات بکنید یا بهتر است که هرگز تبلیغات انجام ندهید. زیرا میزان خسارتی را که یک تبلیغ بد، به هویت برند وارد می‌کند را حتی نمی‌توانید تصور کنید.

پوسترها در کجا نصب می‌شوند؟

برای پاسخ به این سوال بهتر است وقتی که در خیابان قدم میزنید خوب به اطراف خود بنگرید و دید خود را بر روی تابلوهای اعلانات در سطح شهر و دیوارهای مسکونی و تجاری واحدها معطوف کنید. بلاشک تعداد زیادی از پوسترهای کوچک و بزرگ که اغلب بصورت عمودی هستند خواهید دید.

پوسترها معمولا بر روی دیوارها، تابلوهای اعلانات خیابان‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و کلیه مکان‌هایی که تردد مردم در آنجا زیاد هست نصب می‌شوند.

سفارش طراحی پوستر آنلاین

شما می‌توانید برای ثبت سفارش طراحی پوستر خود در سریع‌ترین زمان ممکن از خدمات سایت آرش گرافیک بهره‌مند شوید. ابتدا از طریق پل‌های ارتباطی واتس‌اپ و یا تماس تلفنی با شماره موجود در سایت سفارش را ثبت کنید و توضیحات خود را در ارتباط با سفارشتان به صورت کامل بنویسید. پس از دریافت اطلاعات شما، زمان تحویل کار توسط همکاران به شما اعلام خواهد شد. 

در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در سایت با ما بصورت تلفنی در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید جدیدترین نمونه‌کارهای ما را در پیج اینستاگرام آرش گرافیک ببینید.

با ما در تماس باشید

طراحی کارت ویزیت ساده
گرافیک
طراحی کارت ویزیت ساده

سلام خدمت شما همراهان عزیز وبسایت طراحی آنلاین آرش گرافیک .توی این پست میخایم آموزش طراحی یه کارت ساده رو

چرا به سایت احتیاج داریم؟
طراحی سایت
چرا به وب سایت نیاز داریم؟

اهمیت داشتن سایت این روزها هر شرکت کوچکی هم در ابتدای کار سایتی را می‌سازد و هر آنچه درمورد شرکتشان

تعریف لوگو
گرافیک
لوگو چیست؟

لوگو چیست و انواع آن: یک نشانه گرافیکی یا نماد گرافیکی که توسط شرکت ها / ادارات / موسسات و

سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.