نمونه کار طراحی گرافیک

تیم آرش گرافیک کلیه نمونه کار طراحی گرافیک خود را بصورت کاملا دسته بندی شده در ذیل ارائه داده است، شما مشتریان و کاربران محترم می‌توانید بر روی هر دسته بندی کلیک کرده و نمونه‌کارها را ببینید. البته این مطلب رو هم باید متذکر شویم که نمونه‌کارها هنوز کامل بارگزاری نشده‌اند و جهت اشتراک‌گذاری کامل آن‌ها نیازمند زمان بیشتری هستیم.

نمونه کار طراحی گرافیک حرفه ای

امروزه نیاز به طراحی گرافیک در اکثر شرکت‌ها، موسسات، ادارات خصوصی و دولتی مختلف بشدت حس می‌شود. نیازی که برای گسترش و برندسازی یک کسب و کار بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. هر شرکت بنا به دلایل متفاوتی به یک گرافیست حرفه ای نیاز دارد تا مسائل دیزاین را برای شرکت حل کند. خیلی مهم است که گرافیست مذکور دارای پیشینه قوی در بحث طراحی هویت بصری باشد. ادارات و موسسات باید این مورد را نیز در نظر بگیرند که برای استخدام یک طراح حرفه ای گرافیک باید ماهیانه چیزی حدود ۵ الی ۸ میلیون تومان حقوق بدهند بعلاوه اینکه بیمه، عیدی و پاداش نیز مدنظر خواهد بود.

البته امروزه به دلیل اپیدمی کرونا و خانه نشین شدن اکثر طراحان گرافیک مبحث فریلنسری (آزادکاری – دورکاری) بسیار داغ‌ترشده است. شما در نظر داشته باشید که هر گونه طراحی که مد نظر شرکت، اداره یا موسسه شما است با یک تماس تلفنی یا تماس در واتساپ انجام خواهد شد. بدون اینکه به فکر بیمه، عیدی و پاداش باشید و مهم تر از آن مرخصی ماهانه ای هم در کار نیست.

نمونه کار حرفه ای طراحی گرافیک یک مجموعه

اگر در مرورگر خود واژه سفارش طراحی یا طراحی آنلاین را سرچ کنید وبسایت‌های بسیاری خواهید دید که نیازهای دیزاین شما را با قیمت های متفاوت انجام خواهند داد. خب شما به عنوان مسئول تبلیغات اداره یا شرکت خود چگونه باید متوجه شوید که کدام وبسایت معتبرتر و مناسب تر از بقیه است تا کارهای طراحی و دیزاین شما را انجام دهد؟ بدون شک چند عامل هستند که وبسایت های معتبر و قوی‌تر را از دیگران جدا می‌کنند.در زیر آن چند عامل را با توضیح کوتاهی برایتان بیان خواهم کرد:

۱. سابقه کار طراحی

به نظر بنده اولین مورد برای یک وبسایت طراحی آنلاین حرفه ای این می‌باشد که سایت مذکور حداقل ۲ الی ۳ سال سابقه ارائه خدمت را در فضای نت داشته باشد و بتواند این مهم را اثبات کند. استودیو طراحی آرش گرافیک حدود ۵ سال است که وبسایت را برای ارائه خدمات غیرحضوری و دورکاری راه‌اندازی کرده است.

۲. مهارت بالا در درک نیاز مشتری

اینکه یک گرافیست مهارت بالایی در طراحی داشته باشد صرفا دلیل خیلی خوبی برای بهتر بودنش نیست، خیلی از همکاران را دیده‌ام که توانایی درک نیاز مشتری را نداشته و صرفا باب دانسته‌های خویش کار دیزاین را نهایی می‌کنند. این پروسه در نهایت به نارضایتی مشتری مبدل خواهد شد، پس بهتر است قبل از سپردن کارتان حتما با طراح یا کارشناس مورد نظر بصورت تلفنی یا مجازی صحبت کنید.

۳. نمونه کار قوی طراحی

از مهم ترین دلایل برای اینکه بفهمیم یک طراح در کار خود حرف برای گفتن دارد این است که نمونه کارهای او را ببینیم. چنانچه نمونه کارهای حرفه ای و قابل قبولی داشته باشد می‌توانید راحت تر به او اعتماد کنید وبا کمال رضایت سفارش طراحی خود را به او بسپارید.

۴. رضایت مشتری های قبل

به نظر من مهم ترین و اصلی ترین مورد همین است، سایتی که نتوانسته باشد در بحث دیزاین رضایت مشتری را به نمایش بگذارد حتی یک عدد فکر نمی‌کنم در توانش باشد رضایت شما را جلب کند.

استودیو طراحی آرش گرافیک با قدرت تمام اعلام می‌کند که تمامی موارد بالا را داشته و به شما اطمینان خاطر می‌دهد در امر دیزاین برایتان یک خاطره خوب از یک سفارش خوب را بر جای بگذارد.

مقالات ما

تبلیغات موثر و جذب مشتری
آرش فرشاد

جذب مشتری با تبلیغات موثر

تبلیغات هرآنچه محصول با کیفیت و فوق العاده تولید نمایید، بدون تبلیغات موثر و جذب مشتری کسی از وجود آنها

No more posts to show
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.