نمونه کار طراحی گرافیک

نمونه کار طراحی گرافیک انجام شده در آرش گرافیک

لوگو

طراحی لوگو حرفه ای

لوگو یا نشانه در اصل اِلمانی گرافیکی است که وظیفه رساندن هویت، مفهوم یا عرصه فعالیت یک برند یا تجارت و یا افراد را برعهده دارد. خیلی مهم است که این نشانه بصورت حرفه‌ای دیزاین شود. آرش گرافیک نشانه شما را به بهترین شکل دیزاین می کند. نمونه کار طراحی گرافیک های زیر به‌دست تیم آرش گرافیک دیزاین شده‌اند، این‌ها مهر تاییدی بر صحت گفته‌های ماست.

در بازار مشاهده می شود که با قیمت های بسیار ناچیز بعضی بظاهر طراح، لوگو دیزاین می کنند. این را به جرات می‌توانم بگویم که هیچ ارزانی و هیچ گرانی بی‌حکمت نیست و هیچ طراح حرفه‌ای کار تخصصی را ارزان ارائه نمی‌کند. چنانچه نشانه برندتان برای شما مهم باشد طراحان متخصص ما در خدمتتان هستند. 

پوستر

طراحی پوستر های خلاقانه و تبلیغاتی

پوستر عبارت است از یک وسیله ارتباطی بصری برای رساندن پیغام به مخاطبین که معمولا بصورت عمودی دیزاین شده و بر روی کاعذ های a4، a3 و… چاپ می‌شود. معمولا از پوسترها برای اعلام خبر یا تبلیغاتی در مورد موضوعی خاص بهره می‌برند.

سربرگ

طراحی سربرگ های اداری شرکت های دولتی و خصوصی

در اکثر کسب و کارهای اداری و خصوصی برای ارسال پیام به شرکت‌ها و کسب‌وکارهای همکار یا ذیربط از برگه‌های a4 یا a5 از جنس تحریر بهره می‌برند که به نام سربرگ در کشور ما شناخته می‌شوند. سربرگ‌ها از عناصر هویت بصری هر برند هستند که در دیزاین حرفه‌ای آن‌ها می‌بایست تخصص بالایی داشت.

تراکت

طراحی تراکت های رنگی و سیاه سفید برای مشاغل متنوع

تراکت‌ها جزو بهترین وسیله‌ها برای تبلیغات و بازاریابی به حساب می‌آیند که معمولا بصورت دستی پخش می‌شوند. بیشتر کسب و کارهایی که دارای مکان مشخصی هستند قاعدتا به این نوع تبلیغ نیاز پیدا می‌کنند. آرش گرافیک با سابقه‌ای درخشان در امر طراحی تراکت می‌تواند برای شما شگفتی بیافریند. همین الان طراحی تراکت خود را سفارش دهید.

کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت با کیفیت عالی

از جمله با ارزش‌ترین عناصر بصری هویت یک برند بیزینس‌کارت یا کارت ویزیت آن برند می‌باشد. نه تنها کارت ویزیت راه‌های ارتباطی اشخاص، ادارات و… را با مخاطبین هموار می‌سازد بلکه باعث ایجاد یک شمای حرفه‌ای از شما و کسب‌وکارتان در ذهن مشتری است. 

منو و لیست قیمت

طراحی منو و لیست قیمت برای رستوران و فست فود ها

یکی از مهم‌ترین المان‌ها در ارائه خدمات و فروش محصولات لیست قیمت و منو می‌باشد که در رستوران، فست فود و مراکز فروش اغذیه منوها و در مراکز فروش محصولات یا خدمات لیست قیمت‌ها کاربرد دارند. آرش گرافیک برای شما منو و لیست قیمت‌های چشم‌گیر دیزاین می‌کند.

چرا ما؟

چرا آرش گرافیک؟

تیم آرش گرافیک با در نظر گرفتن تمامی اصول حرفه‌ای طراحی گرافیک حامی شما در انجام تبلیغات برندتان می‌باشد. اساسا تبلیغات در دهه حاضر بسیار مورد نیاز می‌باشد، تبلیغاتی که بصورت تخصصی انجام شود و به دست افراد متخصص پیش‌رود بلاشک بازخورد بسیار بهتری خواهد داشت. تیم طراحی آنلاین آرش گرافیک به شما این نوید را می‌دهد که خدمات طراحی بسیار حرفه‌ای برای شما ارائه دهد.

جدیدترین مقالات

تعریف لوگو
لوگو چیست؟

لوگو چیست و انواع آن: یک نشانه گرافیکی یا نماد گرافیکی که توسط شرکت ها

اهمیت لوگو در کسب و کار
اهمیت طراحی لوگو

قبل از اینکه بدانیم اهمیت طراحی لوگو چیست بهتر است تعریفی کلی در مورد لوگو