سفارش طراحی آنلاین

سفارش طراحی آنلاین

ابتدا از طریق پل های ارتباطی واتس اپ، تلگرام، تماس تلفنی و پر کردن فرم در سایت آرش گرافیک سفارش خود را ثبت کنید و توضیحات کامل خود را در باب سفارش بدهید.
پس از آن همکاران ما بر اساس بریف ارسالی شما زمان تحویل کار را اعلام می کنند. سپس شما ۵۰% مبلغ یا کل مبلغ را بر اساس میزان هزینه اعلامی طراحی خود از طریق درگاه پرداخت سایت و یا شماره کارت ارسالی ما واریز کرده و فیش واریزی آن را برای ما ارسال می کنید.
بعد از تایید فیش واریز، کارتان استارت خورده و به مرحله طراحی میرود. پس از تایید کار نهایی باقی مبلغ را واریز کرده و فایل نهایی با کیفیت Png و Jpg را دریافت می کنید. زمان تحویل کار بر اساس روزکاری می باشد که صرفا جمعه و پنج شنبه شامل آن نمی شود.
تعداد ویرایش هر طرح بصورت جزئی: تغییر رنگ، مکان و… امکان پذیر است ولی بصورت کلی شامل هزینه می شود. هر طراحی که در عرض ۱۰ دقیقه کار شما را انجام داده و درخواست هزینه بالا می کند، گرانفروش نیست. فقط دارد هزینه ۱۰ سال تمرین و تکرار خود را که در عرض ۱۰ دقیقه برایتان پیاده کرده است می گیرد.
کنسلی کار، رضایت نداشتن مشتری (البته اگر عقلانی نباشد) شامل هزینه می شود و معمولا ۵۰% مبلغ برای جبران زمان گذاشته شده دریافت میگردد. پس تا جایی که امکان دارد از نیاز به طراحی خود مطمئن شده و سپس سفارش دهید. اگر از طرح خود رضایت نداشتید(یعنی با دلایل منطقی نه صرفا دلایل بی اساس) ۲۵% از مبلغ کل کار جهت جبران زمان گرفته شده برداشت شده و ۲۵% باقی مبلغ بیعانه به شما بازگشت داده می شود.
تیم آرش گرافیک حدودا ۷ سال است که فعالیت خود را آغاز نموده و با چالش های بسیاری در امور طراحی روبرو شده است و کاملا با سلایق های مختلف آشنا می باشد.
تا جایی که خاطرمان است خیلی خیلی کم (یعنی در سال ۲ الی ۳ نفر) افرادی وجود داشتند که از طراحی ها ناراضی بودند البته با دلایل خیلی غیر منطقی.
هر متخصصی فقط و فقط می تواند با نمونه کارهای خود میزان مهارتش را نشان دهد. نمونه کارهای متعدد ما در پیجمان موجود است که می توانید بر اساس آنها میزان مهارت ما و هم تیمی هایمان را بسنجید. صرفا این نمونه کارها را برای همین امر در پیج قرار دادیم.
در قسمت هایلایت ها می توانید هایلایت رضایت مشتری را چک کنید. در آخر امیدواریم بتوانیم مانند همیشه برای خدمت به شما مردم عزیز بهتر از دیروز عمل کنیم.
دوستان عزیز لطفا توجه داشته باشید که پس از تکمیل کامل فرم و ثبت سفارش، تیم طراحی آنلاین آرش گرافیک بعد از مدتی از طریق شماره تلفن ورودی با شما تماس گرفته و میزان هزینه کار، زمان تحویل کار، پرداخت بیعانه و موارد دیگر را با شما هماهنگ خواهند کرد.
سفارش طراحی آنلاین

تعهدات ما

با سفارش در وبسایت طراحی آنلاین آرش گرافیک می توانید کاملا توسط واتس اپ یا تلگرام در جریان اجرای پروژه خود قرار بگیرید و از کلیه امور کار با خبر باشید.

طراحی تخصصی امورات گرافیکی

اهمیت رضایت مشتری

تحویل به موقع کار 

وبسایت طراحی آنلاین آرش گرافیک
ارسال