• مدیریت پیج اینستاگرام
  • مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام خود را به ما بسپارید. ما شما را برجسته خواهیم کرد.

طراحی زیبا و حرفه ای

بلاشک طراحی جذاب پست و استوری یکی از اصلی ترین دلایل ترغیب بازدیدکنندگان به ماندن در پیج اینستاگرام می باشد.

فالو و آنفالو هدفمند

جذب فالوور های هدفمند چند فاکتور دارد که یکی از آن ها فالو و آنفالو روزانه بر اساس هشتگ و موقعیت مکانی می باشد.

تبلیغات پربازده

تبلیغاتی که به صورت کاملا برنامه ریزی شده و هدفمند صورت بگیرد بلاشک پیج را به مراتب بالاتری از شهرت می رساند.

برندسازی

تا زمانی که یک کسب و کار برند نباشد نمیتواند به جایگاه های بالاتر در امر فروش و شهرت برسد. ما شما را برند می کنیم.

ما برای شما چکار می کنیم؟

طراحی ظاهر پیج

۱- طراحی حرفه ای

اولین چیزی که هر کاربری در اینستاگرام با آن رو به رو می شود و اگر بتواند با آن ارتباط برقرار کند جزو مخاطبین ماندگار شما خواهد شد، زیبایی ظاهری پیج شماست. آرش گرافیک یکی از اساسی ترین معیارهای پیشرفت هر پیج را ظاهر آن می داند. سیستم نمایش اینستاگرام به حالت گریدبندی ۳ ستونه می باشد که دست طراح خلاق را کاملا برای نوآوری باز گذاشته است. طراحی یک به دو، طراحی سه رنگ و … از سیستم های طراحی مطرح پیج های اینستاگرامی هستند که باب نوع پیج توسط طراحان با سابقه ما قابل استفاده می باشند.

یکی دیگر از ارکان مهم در ارائه خدمات برای مدیریت پیج اینستاگرام طراحی حرفه ای و باب روز پست ها و استوری ها می باشد که بر اساس روانشناسی رنگ ها در نظر گرفته شده و بهترین حالت را برای هر پیج طبق نوع موضوع پیاده سازی خواهیم کرد.

۲- فالو و آنفالو هدفمند

سیستم اینستاگرام به حالتی تعبیه شده است که تا زمانی شما با دیگران در تعامل نباشید نمی توانید تعداد مخاطبین خود را بالا ببرید. حال این افزایش تعداد فالوورها روش های گوناگونی دارد که با فاکتور گرفتن از روش های بی حاصل و پرضرر این طریق کاربردی را برای پیجتان پیاده سازی خواهیم کرد. به فرض شما یک پیج آشپزی دارید و صرفا باید برای جذب مخاطبین هدف از پیج های آشپزی مطرح در اینستاگرام شروع کنید و با تعاملات خود و حرفه ای سازی پیج سعی کنید مخاطبین آن پیج را به خود جذب نمایید.

به عنوان مثال می توانید در پیج های بزرگ کامنت های کاملا تخصصی بگذارید و در باب پست گذاشته شده با دیگران تبادل نظر کنید. این کار ۸۰% کاربر را به شما جذب می کند. تیم طراحی آنلاین آرش گرافیک در پلن های مدیریت پیج اینستاگرام خود تمامی این امور را به صورت کاملا حرفه ای توسط ادمین اختصاصی انجام خواهد داد.

فالو و آنفالو هدفمند
ادمین اختصاصی

۳- ادمین اختصاصی

در الگوریتم های جدید اینستاگرام شاهد این هستیم که آنلاین بودن در اپ کاملا با جذب فالوور رابطه ای مستقیم دارد. در قسمت Your Activy اینستاگرام می بینید که زمان های آنلاین بودن کاربران به دقت ثبت و ضبط شده است. تیم ما پس از انعقاد قرارداد در موعد مقرر بلافاصله یک ادمین اختصاصی برای پیج اینستاگرام شما قرار می دهد که تمامی فعالیت های پیج را انجام دهد.

فواید ادمین اختصاصی برای مدیریت پیج اینستاگرام این است که بر اساس Reminder خود پست و استوری ها را در زمان اوج بازدید نشر داده و باعث می شود که تعداد بیشتری از کاربران آنها را ببینند. کپشن های حرفه ای بر اساس الگوریتم اینستاگرام تعبیه دیده و هشتگ های مهم مرتبط با پست را پیدا کرده و باعث بیشترین باخورد خواهد شد. کامنت های کاربران را در ساعت Reminder خود با صبوری جواب داده و دایرکت ها را همیشه چک می کند و به مشتری برای پاسخگویی اطلاع می دهد. با تمامی الگوریتم های اینستاگرام آشنا است و نمیگذارد پیج Action Block شود.

۴- تبلیغات پر بازدید

بدون تبلیغات در فضای رقابتی اینستاگرام پیج شما خیلی دیر بالا خواهد آمد. ما با تیم خود فکر اینجا را هم کرده ایم که تبلیغات پربازدید را نیز به خدمات بی شمار خود در مدیریت پیج اینستاگرام اضافه کنیم. برخی پیج های پر فعالیت که متخصصین ما آنها را تایید کرده اند در صنف های متفاوت وجود دارند برای تبلیغات پر بازدید.

تیم ما برای شما توسط بنر های خیلی جذاب و گیرا این تبلیغات را سفارش داده و حجم کثیری از Reach و Imperssion را روانه صفحه شما خواهد کرد. تبلیغاتی خوب است که بتواند میزان Reach قابل توجهی را سمت پست تبلیغی روانه کند. ما با افتخار در اجرای این امور تخصص داریم.

تبلیغات پر بازده

برخی از سوالات شما دوستان عزیز

آیا قرارداد هم میبندید؟

بله. در صورتی که در تهران حضور داشته باشید به صورت حضوری با شما قرارداد کتبی بسته شده در دو نسخه، یکی نزد شما و یکی دیگر در نزد ما برای محکم کاری باقی خواهد ماند. چنانچه در تهران هم نبودید مشکلی وجود ندارد به صورت الکترونیکی قرارداد را امضاء خواهید کرد که از لحاظ قانونی قابل استناد نیز می باشد.

مدت قراردادها چگونه است؟

حداقل تایم قرارداد مدیریت پیج اینستاگرام ۱ ماه می باشد و کمتر از این مقرون بصرفه نمی باشد. همچنین برای رسیدن به نتایج عالی در مدیریت پیج زمان ۳۰ روز نیاز می باشد.

آیا می شود پلن را سفارشی کرد؟

بله، شما می توانید از بین پلن ها تعداد خدماتی را که نیاز دارید انتخاب کرده و پس از اعلام، برآورد هزینه خواهد شد.

تعرفه قیمت مدیریت پیج اینستاگرام

تا به اینجای کار با تعدادی از خدمات ما آشنا شدید. ما بر اساس نیاز مشتری و عرف بازار قیمت هایی رو مد نظر قرار دادیم که از ۲ تومن شروع میشن. مدیریت اینستاگرام صرفا طراحی پست و انتشار آن نیست بلکه جذب فالوور هدفمند، ایجاد استراتژی ماهانه برای پیج و … هم جزو اساسی ترین موارد مهم برای یک ادمین پیج بشمار میرن.

ارتباط با آرش گرافیک

ارتباط با آرش گرافیک
Call Now Buttonثبت سفارش تلفنی