مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام خود را به ما بسپارید. ما شما را برجسته خواهیم کرد.

مدیریت پیج اینستاگرام

طراحی زیبا و حرفه ای

بلاشک طراحی جذاب پست و استوری یکی از اصلی ترین دلایل ترغیب بازدیدکنندگان به ماندن در پیج اینستاگرام می باشد.

تبلیغات مویرگی

یکی از روش های جدید برای افزایش اعتبار پیج از نظر اینستاگرام تبلیغات مویرگی در پیج های ۱۰ کا تا ۲۰ کا می باشد، البته خیلی مهم است پیج واقعی باشد.

لایک، کامنت و دایرکت

در الگوریتم های جدید دیگر بازخورد خوبی نمی توان از فالو آنفالو گرفت. توسط موارد بالا می توان اینگیجمنت پیج را دگرگون کرد.

ادمین اختصاصی

خیلی مهم است پیج شما در دست کسی باشد که به تمام الگوریتم های اینستاگرام برای بهبود میزان اینگیجمنت پیج مسلط باشد.

ما برای شما چکار می کنیم؟

طراحی حرفه ای پیج

اولین چیزی که هر کاربری در اینستاگرام با آن رو به رو می شود و اگر بتواند با آن ارتباط برقرار کند جزو مخاطبین ماندگار شما خواهد شد، زیبایی ظاهری پیج شماست.

آرش گرافیک یکی از اساسی ترین معیارهای پیشرفت هر پیج را ظاهر آن می داند. سیستم نمایش اینستاگرام به حالت گریدبندی ۳ ستونه می باشد که دست طراح خلاق را کاملا برای نوآوری باز گذاشته است.

طراحی یک به دو، طراحی سه رنگ و … از سیستم های طراحی مطرح پیج های اینستاگرامی هستند که باب نوع پیج توسط طراحان با سابقه ما قابل استفاده می باشند.

طراحی ظاهر پیج
فالو و آنفالو هدفمند

ایجاد تعامل در پیج

سیستم اینستاگرام به حالتی تعبیه شده است که تا زمانی شما با دیگران در تعامل نباشید نمی توانید تعداد مخاطبین خود را بالا ببرید. حال این افزایش تعداد فالوورها روش های گوناگونی دارد که با فاکتور گرفتن از روش های بی حاصل و پرضرر این طریق کاربردی را برای پیجتان پیاده سازی خواهیم کرد. به فرض شما یک پیج آشپزی دارید و صرفا باید برای جذب مخاطبین هدف از پیج های آشپزی مطرح در اینستاگرام شروع کنید و با تعاملات خود و حرفه ای سازی پیج سعی کنید مخاطبین آن پیج را به خود جذب نمایید.

به عنوان مثال می توانید در پیج های بزرگ کامنت های کاملا تخصصی بگذارید و در باب پست گذاشته شده با دیگران تبادل نظر کنید. این کار ۸۰% کاربر را به شما جذب می کند. تیم طراحی آنلاین آرش گرافیک در پلن های مدیریت پیج اینستاگرام خود تمامی این امور را به صورت کاملا حرفه ای توسط ادمین اختصاصی انجام خواهد داد.

ادمین اختصاصی

در الگوریتم های جدید اینستاگرام شاهد این هستیم که آنلاین بودن در اپ کاملا با جذب فالوور رابطه ای مستقیم دارد. در قسمت Your Activy اینستاگرام می بینید که زمان های آنلاین بودن کاربران به دقت ثبت و ضبط شده است.

 

تیم ما پس از انعقاد قرارداد در موعد مقرر بلافاصله یک ادمین اختصاصی برای پیج اینستاگرام شما قرار می دهد که تمامی فعالیت های پیج را انجام دهد.

ادمین اختصاصی
تبلیغات پر بازده

تبلیغات

بدون تبلیغات در فضای رقابتی اینستاگرام پیج شما خیلی دیر بالا خواهد آمد. ما با تیم خود فکر اینجا را هم کرده ایم که تبلیغات پربازدید را نیز به خدمات بی شمار خود در مدیریت پیج اینستاگرام اضافه کنیم. برخی پیج های پر فعالیت که متخصصین ما آنها را تایید کرده اند در صنف های متفاوت وجود دارند برای تبلیغات پر بازدید.

تیم ما برای شما توسط بنر های خیلی جذاب و گیرا این تبلیغات را سفارش داده و حجم کثیری از Reach و Imperssion را روانه صفحه شما خواهد کرد. تبلیغاتی خوب است که بتواند میزان Reach قابل توجهی را سمت پست تبلیغی روانه کند. ما با افتخار در اجرای این امور تخصص داریم.

پلن پیشرفت پیجتان را برگزینید.

تعرفه قیمت مدیریت پیج اینستاگرام

پلن مدیریت پیج اینستاگرامی خود را انتخاب کنید و به وسیله تیم متخصص آرش گرافیک از دیگر رقبا پیشی بگیرید.

پلن معمولی

ماهانه

(مناسب کارهای کوچک و نوپا)

پلن متوسط

ماهانه

(مناسب پزشکان، کلینیک ها و...)

پلن طلایی

ماهانه

(مناسب حرفه ای ها)

توجه: اگر پلن های بالا مناسب شما نبود می توانید از طریق واتساپ پلن سفارشی خود را از ما بخواهید​


تا به اینجای کار با تعدادی از خدمات ما آشنا شدید. ما بر اساس نیاز مشتری و عرف بازار قیمت هایی رو مد نظر قرار دادیم. مدیریت اینستاگرام صرفا طراحی پست و انتشار آن نیست بلکه جذب فالوور هدفمند، ایجاد استراتژی ماهانه برای پیج و … هم جزو اساسی ترین موارد مهم برای یک ادمین پیج بشمار میرن.

سوالات شما عزیزان

بله. در صورتی که در تهران حضور داشته باشید به صورت حضوری با شما قرارداد کتبی بسته شده در دو نسخه، یکی نزد شما و یکی دیگر در نزد ما برای محکم کاری باقی خواهد ماند. چنانچه در تهران هم نبودید مشکلی وجود ندارد به صورت الکترونیکی قرارداد را امضاء خواهید کرد که از لحاظ قانونی قابل استناد نیز می باشد.

حداقل تایم قرارداد مدیریت پیج اینستاگرام ۱ ماه می باشد و کمتر از این مقرون بصرفه نمی باشد. همچنین برای رسیدن به نتایج عالی در مدیریت پیج زمان ۳۰ روز نیاز می باشد.

بله، شما می توانید از بین پلن ها تعداد خدماتی را که نیاز دارید انتخاب کرده و پس از اعلام، برآورد هزینه خواهد شد.

وبسایت طراحی آنلاین آرش گرافیک
ارسال