قیمت طراحی لوگو

نوع طراحیشرح خدماتزمان تحویلقیمت به تومان
طراحی لوگو پلن ۱طراحی ۲ ایده خام نماد در نرم افزار یا دستی (طراحی نوشتار بر اساس نماد انتخابی صورت میگیره)
در صورتی که لوگو مورد نظر تایپ باشه طراحی ایده بر روی کاغذ انجام میشه
نهایی سازی یکی از اتودهای ایجاد شده بر اساس انتخاب مشتری
ویرایش بعد از اجرا ایده انتخابی و تکمیل (بصورت محدود)
ایجاد رنگبندی برای لوگو
ارسال فایل Ai, EPS, PNG, Jpeg
۵۰% هزینه کل برای لوگو ۲ زبانه اضافه میشه
۵ الی ۱۲ روز کاری۶.۰۰۰.۰۰۰
طراحی لوگو پلن ۲طراحی ۳ ایده خام نماد در نرم افزار یا دستی (طراحی تایپ بر اساس نماد انتخابی صورت میگیره)
در صورتی که لوگو مورد نظر تایپ باشه طراحی ایده بر روی کاغذ انجام میشه
نهایی سازی یکی از اتودهای ایجاد شده بر اساس انتخاب مشتری
ویرایش بعد از اجرا ایده انتخابی و تکمیل (رضایت مشتری)
ایجاد رنگبندی برای لوگو
ارسال فایل Ai, EPS, PNG, Jpeg
۵۰% هزینه کل برای لوگو ۲ زبانه اضافه میشه
۸ الی ۱۶ روز کاری۸.۰۰۰.۰۰۰
اجرای لوگواجرای فایل بی کیفیت یا اتود دستی شما در نرم افزار ایلوستریتور بدون تغییرات و ویرایشات + تحویل فایل Ai و Eps و Png۱ الی ۲ روز کاری۵۰۰.۰۰۰

قیمت طراحی لوگو چقدره؟

قیمت طراحی لوگو کاملا به قدرت ایده پردازی طراح، میزان مهارت و گستردگی حوزه کارفرما بستگی داره. اگه میخوای یک سفارش طراحی لوگو حرفه ای داشته باشی مطمئنا نباید انتظار قیمت لوگو ارزان رو داشته باشی. من چند سالی هست تو این حوزه مشغول هستم و با قدرت میتونم این ادعا رو کنم که قیمت طراحی لوگو با میزان کیفیت اون کاملا مرتبطه.

قیمت طراحی لوگو با توجه به شرایط خاص کسب و کار سفارش دهنده کاملا متفاوت هست، ولی برای اینکه شما مشتری عزیز بتونید یه دید خوب از قیمت ها بدست بیارید سعی کردیم خدمات دیزاین لوگو حرفه ایمون رو به دو دسته بالا تقسیم کنیم.

هزینه و تعرفه طراحی لوگو

به طور کلی قیمت مشخص و تصویب شده ای برای طراحی لوگوی حرفه ای تعیین نشده. چون قیمت طراحی لوگو حرفه ای به عوامل مختلف مثل مهارت و تجربه طراح، تعداد اتودهای طراحی شده توسط طراح، تعداد ویرایش های انجام شده روی طرح نهایی، و کیفیت کار نهایی بستگی داره.

با این وجود سایت آرش گرافیک تمرکز خودش رو روی رضایت مشتری ها قرار داده. بنابراین هزینه طراحی لوگو حرفه ای در این سایت کاملا معقول و مناسب هست. در واقع برای داشتن یه لوگوی حرفه ای و پرداخت مبلغ کافی برای این کار می تونید تا سالیان متوالی و طولانی یک برند موفق و حرفه ای داشته باشید.

قیمت لوگو چرا اینقد مهمه واسه مردم؟

یکی از مهم ترین دغدغه ها و چالش های مهمی که باعث میشه بعضی از کسب و کارها یا افرادی که پرسونال برندینگ خودشون رو دارند، از سفارش طراحی لوگو صرف نظر می کنند، به این دلیل هست که تصور می کنند قیمت طراحی لوگو بسیار زیاد هست.

در صورتی که قیمت طراحی لوگو برای همه کسب و کارها و برای همه افراد یا شرکت هایی که سفارش طراحی لوگو میدن، یکسان نیست. در واقع تعیین قیمت طراحی لوگو حرفه ای به عوامل مختلفی بستگی داره که شامل موارد زیر هست:

  • میزان حرفه ای بودن طراح لوگو
  • تعداد اتودهای لازم برای طراحی لوگو
  • مدت زمان لازم برای طراحی لوگو
  • بررسی برند و نوع تجارت
  • میزان سابقه کار طراح

هزینه طراحی لوگو حرفه ای

یکی از مهم ترین دغدغه و سوالاتی که زمان سفارش کارفرما برای طراحی کردن لوگو مطرح میشه، این هست که هزینه طراحی چقدره؟ به صورت کلی تعرفه و هزینه مشخصی در این مورد وجود نداره. چون که عوامل مختلفی تعیین می کنه که هزینه طراحی چقدر است؟

برای مثال در صورتی که نیاز باشه لوگوی برند شما در چند مرحله طراحی و اتود زده بشه، و همچنین اگر لازم باشه که ویرایش و تغییراتی در لوگو اعمال بشه، به هزینه نهایی طراحی اضافه میشه. در واقع به طور کلی میشه گفت که هر چقدر که کیفیت کار نهایی طراحی لوگو حرفه ای با کیفیت تر باشه، به هزینه اش هم افزوده میشه.

 

قیمت طراحی لوگو ارزان و پایین‌تر از قیمت‌های درج شده نه تنها واسه ما صرف نداره بلکه مطمئن باشین کار شما حرفه ای دیزاین نمیشه و نهایی شده کار، کپی و غیراستاندارده. بیشتر زمانی مشکلات طراحی لوگو ارزان برجسته میشه که شما بخواید لوگوتون رو ثبت کنید و واسه اون هویت بصری طراحی و چاپ کنین. 

لوگو ارزان این مشکلات رو هم داره، درسته که تو ظاهر با هزینه بسیار کم صاحب لوگو می‌شید ولی در اصل دارین برند خودتون رو تو بلندمدت به دست نابودی میدیت. هزینه طراحی لوگو مناسب که تو آرش گرافیک بازگو شده واسه ایجاد یک خروجی بسیار حرفه ای و قدرتمنده.

مطمئن باشین سایت های طراحی لوگو مطمئن و حرفه ای بلاشک با قیمت‌ های کم کار طراحی نشانه انجام نمیدن. واسه داشتن یک لوگو ارزان هیچوقت برندتون رو زیر سوال نبرید.

قیمت های طراحی لوگو ارزون که تو اکثر وبسایت‌ها می‌بینید به شکلی کاملا فریب‌دهنده شما رو مجاب می‌کنن که با هزینه ۱۰۰ الی ۱۵۰ هزار تومنی صاحب یک طراحی لوگو حرفه ای میشین. ولی بهتره این رو بدونید که افراد حرفه‌ای هیچ‌وقت با چنین هزینه‌های کمی طراحی لوگو حرفه ای تحویل نمیدن و صرفا یک اجراکاری برای شما ایجاد می‌کنن که دیر یا زود ۱۰۰% نیاز به ریدیزاین داره، پس هیچ وقت فراموش نکنین که قیمت طراحی لوگو با کیفیت خروجی کار رابطه بسیار نزدیکی داره.

بستن مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *