نمونه کار طراحی لوگو عمده فروشان آسیا

لوگو عمده فروشی

توضیحات: از همان ابتدا که سفارش طراحی لوگو عمده فروشی آسیا رو تحویل گرفتم، می‌دانستم که مشتری عزیز ما مقداری مشکل پسند است و سخت می‌شود لوگویی طراحی کرد که ایشان را مجاب کند و رضایت خاطرشان جلب گردد. عزیزانی که در بحث طراحی فعالیت می‌کنند بسیار خوب می‌دانند که این مورد جزو لاینفک کار طراحان گرافیک است. با اشراف به این موضوع، کار طراحی و ایده پردازی اسکچ اولیه لوگو با مداد را استارت زدم و تقریبا طی گذر چند روز، چندین ایده را برای کارفرما پیاده سازی کردم. کارفرما از بین آن چند اتود اولیه، با یکی از ایده‌ها موافق بود منتهی زمانی که کار در نرم افزار اجرا شد، در خروجی ویرایشاتی را خواستار شد که عملا انجام آن‌ها غیرممکن بود و کل طرح را دگرگون می‌کرد.

بعد از کلی صحبت، مشاوره و همفکری، ایشان یک طرح وکتور برای ما ارسال کردند و خواستند تا یک لوگوتایپ خوب که بسیار آسان قابل خواندن باشد برایشان دیزاین کنیم و همچنین آن طرح وکتور را بیس آرم قرار داده و ویرایشاتی در آن انجام دهیم تا بسیار بهتر شده و به برند ایشان نزدیک باشد. خیلی تاکید داشتند که لوگو نوشتاری باید دارای خوانایی بسیار بالایی باشد. البته از حق نگذریم مخاطبین یک عمده فروشی بزرگ را اغلب قشر میان‌سال جامعه تشکیل می‌دهند و همینطور با لوگوهای مفهومی و تایپوگرافی‌های مدرن ارتباط برقرار نمی‌کنند. درآخر با ارائه لوگو بالا رضایت کامل ایشان را جلب کردیم و توانستیم بعلاوه کار دیزاین لوگو مجموعه آن‌ها، طراحی سربرگ و طراحی پاکت نامه را هم به دلیل رضایت کامل از خروجی کار دریافت کنیم.

آرش فرشاد

آرش فرشاد

طراح گرافیک با رویکرد دیزاین نشانه

من آرش فرشاد هستم و بعد از 10 سال سابقه کار در امر دیزاین و تبلیغات به شما این نوید را می‌دهم که توسط تیم قدرتمندم بصورت کاملا غیرحضوری  (پروژه ای) بهترین‌ها را برای برندتان خلق کنم.

سفارش طراحی و دیزاین در آرش گرافیک
اگر دنبال یک طراح حرفه ای هستی حتما روی این بنر کلیک کن

محصولات آرش گرافیک

طرح لایه باز کارت ویزیت بانک تجارت

تومان18/000
دانلود کارت ویزیت بانک تجارت بهمراه فونت‌های مورد استفاده با پسوند PSD

طرح لایه باز کارت ویزیت وکالت

تومان18/000
دانلود طرح آماده PSD (لایه باز) کارت ویزیت وکالت - شماره 1
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.