آرش گرافیک
جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.

بهترین سایت خرید و فروش فایل گرافیکی در ایران

بهترین سایت خرید و فروش فایل گرافیکی در ایران
قصد داریم بهترین سایت خرید و فروش فایل گرافیکی در ایران را در این مقاله برای شما با ویژگی های منحصر بفرد آن توضیح دهیم و بگوییم که مشخصات یک فروشگاه فایل گرافیکی حرفه ای شامل چه مواردی میباشد.
طرح لایه باز سربرگ و کارت ویزیت میخوای؟
کافیه وارد لینک زیر بشی و PSD انواع فایل لایه باز رو با قیمت بسیار کم بخری!

زمان تدوین استراتژی برای کسب و کارهای مختلف یکی از مهم ترین موضوعاتی که مطرح می شود، جلب رضایت مشتری و کاربران است. چون در نهایت این مشتریان هستند که تصمیم می گیرند محصولی را از شما خریداری کنند یا خیر؟

از طرفی همان طور که می دانید مشتریان و مخاطبین همواره با فایل ها و فرمت های تصویری بهتر ارتباط برقرار می کنند. چون این باور برای همه ما وجود دارد که مغز بهتر و سریع تر می تواند اطلاعات را بفهمد و پردازش کند.

به همین دلیل یکی از مهم ترین اقداماتی که مدیران کسب و کارهای مختلف انجام می دهند، طراحی طرح های گرافیکی منحصر به فرد بر اساس پرسونای مخاطبین و همچنین به منظور جلب نظر و رضایت آن ها است.

با توجه به این که اهمیت این موضوع و استفاده از فایل های گرافیکی مختلف بر هیچ کس پوشیده نیست، خوشبختانه سایت های مختلفی اقدام به خرید و فروش فایل های گرافیکی می کنند. بدین صورت که با مراجعه به این سایت ها می توانید فایل گرافیکی متناسب با کسب و کارتان را پیدا کرده و سپس از آن با توجه به رنگ سازمانی خود و همچنین نظر و سلیقه خود تغییر داده و از آن استفاده کنید.

جهت آشنایی بیشتر در ادامه این مقاله به بررسی و معرفی کامل تر بهترین سایت خرید و فروش فایل گرافیکی در ایران می پردازیم.

ویژگی های بهترین سایت فروش فایل گرافیکی

ویژگی های بهترین سایت فروش فایل گرافیکی

با توجه به این که امروزه استفاده از فایل ها و تصاویر گرافیکی یونیک و با کیفیت برای رشد کسب و کارها و همچنین کاربر پسند بودن آن اهمیت زیادی دارد، سایت های مختلفی اقدام به طراحی و ارائه فایل های گرافیکی می کنند. در صورتی که همه این سایت ها برای خرید فایل های گرافیکی از اعتبار کافی برخوردار نیستند و ممکن است تصاویر گرافیکی جذاب و زیبایی مشاهده نکنید. به همین دلیل زمان خرید فایل گرافیکی بررسی کنید که سایت مورد نظرتان دارای ویژگی های زیر باشد:

فروش فایل های گرافیکی متنوع و کاربردی برای کسب و کارها

یک سایت طراحی و فروش فایل های گرافیکی به منظور افزایش سطح رضایت کاربران و دسترسی راحت آن ها به فایل های گرافیکی معمولا انواع طرح های گرافیکی خاص مانند طراحی سربرگ و طراحی کارت ویزیت را انجام می دهند. به همین دلیل با توجه به این که یک دست بودن فایل های طراحی شده و نمایش طرح هایی با کیفیت بالا به کاربران اهمیت زیادی دارد، می توانید از یک سایت و به صورت یک جا هم فایل کارت ویزیت و هم فایل سربرگ طراحی شده را خریداری کنید.

چون معمولا طراحان حرفه ای از یک سبک خاص برای طراحی های خود استفاده و پیروی می کنند. سایت بلیز طرح یکی از بهترین سایت های ارائه کننده انواع طرح های منحصر به فرد کارت ویزیت و سربرگ برای کسب و کارهای مختلف است. به همین دلیل با خیال راحت می توانید انواع طرح های منحصر به فرد و زیبا را بر اساس نوع کسی و کار خود خریداری کنید. در این سایت انواع طرح ها برای کسب و کارهای مختلف با کیفیت بسیار بالا وجود دارد.

طراحی طرح های یونیک و منحصر به فرد

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های یک سایت فروش انواع طرح های گرافیکی که از اهمیت زیادی برخوردار است، طراحی طرح های یونیک و منحصر به فرد می باشد. در واقع باید توجه داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که آیا طرح های موجود در سایت کاملا یونیک است و برای هر کسب و کار طرح های جدید طراحی شده یا خیر؟ چرا که استفاده از طرح های یونیک و خاص تاثیر زیادی در جلب رضایت مشتریان، مخاطبین و کاربران دارد. چون این طور احساس می کنند که به نظر و خواسته آن ها احترام گذاشته اید.

فروشگاه خرید فایل گرافیکی بلیز طرح نیز در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. بدین صورت که می توانید بر اساس نوع کسب و کار و حیطه فعالیت خود بهترین طرح را انتخاب کنید. با وارد شدن به این سایت می توانید طرح هایی منحصر به فرد و یونیک را متناسب با کسب و کار خود مشاهده و سپس انتخاب کنید.

امکان ادیت فایل های گرافیکی

بدیهی است که سلیقه افراد مختلف زمان طراحی و استفاده از طرح های گرافیکی با یک دیگر فرق دارد. به همین دلیل فایل های گرافیکی باید امکان ادیت کردن داشته باشند. در واقع به طور کلی یک فایل گرافیکی استاندارد باید با فرمت PSD در اختیار مشتریان قرار گیرد تا امکان ادیت کردن رنگ ها، فونت ها، محل قرار گرفتن المان ها و عناصر مختلف و… را داشته باشد.

چون بدیهی است که پرسونای مخاطب هر نوع کسب و کار بر اساس شناخت مدیر آن بیزنس، متفاوت است. بنابراین توجه داشته باشید که سایت فروش فایل گرافیکی، فایل را به فرمت قابل ادیت در اختیار شما قرار می دهد. در غیر این صورت امکان ادیت کردن فایل وجود ندارد و با مشکل مواجه می شوید.

طراحی فایل های گرافیکی به صورت فارسی شده

همان طور که می دانید سایت های فارسی زبان دارای استانداردهای خاصی هستند. از طرفی بدیهی است که کاربران و مخاطبین هدف افراد ایرانی و فارسی زبان هستند. به همین دلیل در صورتی که قصد استفاده از فایل گرافیکی در سایت یا شبکه های اجتماعی را دارید، توجه داشته باشید که فایل ها به صورت فارسی شده طراحی شده باشد. چون این فایل قرار است که در سایت ها یا شبکه های اجتماعی فارسی منتشر شود.

طراحی طرح هایی با خلاقیت خاص و منحصر به فرد

مخاطبین و مشتریان همواره به دنبال طرح هایی خاص و جدید و منحصر به فرد هستند و از دیدن طرح خاصی که با خلاقیت طراح طراحی شده باشد، هیجان زده می شوند. به همین دلیل اگر به رضایت مشتریان و مخاطبین خود اهمیت می دهید، از سایت هایی فایل گرافیکی را خریداری کنید که با تکیه بر خلاقیت، مهارت و دانش خود بهترین طرح ها را طراحی می کند. چون این سایت های معتبر بر اساس نوع کسب و کار و همچنین حیطه فعالیت آن ها طرح هایی خاص و متناسب با همان شغل را طراحی می کنند.

خرید بهترین فایل های گرافیکی از بلیز طرح

خرید بهترین فایل های گرافیکی از بلیز طرح

افزایش راه اندازی سایت های مختلف ارائه کننده فایل های گرافیکی سبب شده که برخی افراد برای خرید این فایل ها با چالش روبرو شده و نتوانند سایت مناسب را انتخاب کنند. به همین دلیل در این مقاله به معرفی و بررسی مهم ترین ویژگی های یک سایت معتبر در این زمینه پرداخته شد.

سایت بلیز طرح نیز یکی از بهترین فروشگاه های فروش فایل های گرافیکی است که انواع فایل های گرافیکی را طراحی و ارائه می کند. در این مجموعه کارشناسان با تکیه بر دانش و مهارت و خلاقیت خود بهترین طرح ها را برای کارت ویزیت و سربرگ طراحی و ارائه می کنند.

با مراجعه به این سایت می توانید با کلیک روی قسمت سربرگ یا کارت ویزیت طرح های مختلف را مشاهده کرده و سپس بهترین طرح را بر حسب نوع کسب و کار و سلیقه خود خریداری کنید. یکی از مهم ترین ویژگی های فایل های گرافیکی  موجود در سایت بلیز طرح طراحی فایل های مختلف و ذخیره آن با فرمت PSD است. به همین دلیل به راحتی امکان ادیت کردن طرح ها با توجه به سلیقه و نیاز شما وجود دارد.

۱/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *